Shadowrun.rpg.pl

Status: 
wersja produkcyjna

Strona, którą jakiś czas temu administrowałem, ale jej wygląd to zasługa Fedora a popularność w polskim światku zawdzięcza głównie mattness'owi, który wykazał się zmysłem spammersko/pozycjonerskim :).

OPIS pochodzi ze strony palikowski.net, jest też niespecjalnie aktualny.

Strona przeznaczona dla miłośników systemu RPG o nazwie Shadowrun. Przedstawia on świat niedalekiej przyszłości pełen zcyborgizowanych istot, magii, niewolników korporacji i uzależnionych od Matrycy czubków. Przesycony jest dystopiją wizją w klimacie Blade Runner'a lub powieści Gibsona i innych mistrzów gatunku. Niesamowicie różnorodny i bardzo grywalny.

Po basoofka.net to mój drugi "duży" serwis. Co prawda na samym początku wydawało mi się, że będzie to mała stronka dla kilku zapaleńców, ale dość szybko zebrała sporą ekipę regularnie odwiedzających serwis osób. Tak jak na basoofce kluczowym miejscem stało się forum dyskusyjne, dlatego pozbyłem się jak tylko się dało zadziurawionego simpleboard'a (ale swoje przy nim wysiedziałem tropiąc bugi) i przeniosłem posty (wtedy niecałe 700) na Simplemahines Forum. Zintegrowane z Mambo a potem Joomla! do dziś ma się świetnie i polecam ten tandem.

Firma odpowiedzialna za projekt: 

Wpisy w blogach powiązane z tym projektem

Dodano Tytuł Fragment wpisu
6 lat 32 tygodnie ago przez palik-admin Skórka do shadowrun.rpg.pl

Serwis Shadowrun nie od początku wyglądało tak ładnie. Najpierw sam próbowałem tworzyć do niego skórkę, potem zabrał się za to mattness. Obie próby uważam z perspektywy czasu za kompletnie chybione :).

Następnie wykonania skóry podjął się pewien...

6 lat 32 tygodnie ago przez palik-admin Shadowrun.rpg.pl - początki serwisu, case study

Tekst pojawił się po raz pierwszy na blogu http://palikowski.net/node/71

Luźne notatki z moich doświadczeń w używaniu i dostosowywaniu "Mambo 4.5.x...