Drupal 6 - moduł Demonstration Site

Prezentacja modułu Demonstration Site (http://drupal.org/project/demo). Pozwala on zapisać bieżący stan witryny (czyli wszystkie ustawienia i wprowadzoną treść) oraz odtworzyć dowolny zapisany wcześniej stan. Dzięki temu nie musimy sięgać do narzędzi zewnętrznych i wykonywać kopii bazy danych podczas testowania rożnych ustawień, modułów i skórek. Wszystko zrobimy z poziomu działu zarządzania.

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialise correctly.

Część Kursu: 
Drupal - Przepisy
3
Twoja ocena: None Średnia: 3 (2 votes)

Odpowiedzi

Fajnie, ale za szybko

Dziś przeglądałem blog.elimu i znalazłem wpis dot. m.in. tego modułu. Widziałem go po raz pierwszy więc nie wiedziałem jak go używać. Wchodzę na elimu.pl a tu proszę, znajduję prezentację tego modułu. Jednak mimo wszystko jak dla mnie za szybko było i nie do końca wiem jak wskazywać modułowi gdzie znajdują się pliki SQL

Każdy początek jest trudny

na samym początku pokazu jest

na samym początku pokazu jest ścieżka w której moduł zapisuje pliki sql wraz z plikami opisującymi daną kopię. ścieżkę zostawiamy domyślną, taką którą zaproponuje moduł.