Drupal 6 - taksonomia - kategorie dla początkujących

W tym odcinku coś dla absolutnie zaczynających przygodę z drupalem. Kategorie - często podnoszone jako atut Drupala - zostały w pokazie pokazane od podstaw. Po tej prezentacji powinniście mieć o nich podstawowe pojęcie i móc zacząć wykorzystywać je oraz moduły rozszerzające ich możliwości, bądź bazujące na nich do generowania list, nawigacji itd.

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialise correctly.

Część Kursu: 
Drupal - Przepisy
4.666665
Twoja ocena: None Średnia: 4.7 (6 votes)

Odpowiedzi

extra

gdyby tak można spowolnić szybkość kursora w tym pokazie - byłoby idealnie; ale i tak jestem pod wrażeniem

Fantastycznie

Wszystko wytłumaczone fantastycznie. Prędkość jak dla mnie dobra, choć muszę przyznać, że w drugiej części ciężko było mi się połapać (bo faktycznie było zbyt szybko kiedy było o tym elemencie nadrzędnym i dalej). Ale tak to ok. Ocena 4

Każdy początek jest trudny

Problem z kategoriami

Cześć. Mam problem z słownikami w kategoriach. Gdy już utworze słownik nie mogę go edytować dostaje informację "Żądana strona nie została odnaleziona" oraz nie mogę dodać nowych terminów z użyciem zakładki "dodaj terminy" przy danym słowniku. Mogę tylko edytować "terminy" stworzone przy pisaniu artykułów. Czy ktoś miał podobny problem lub wie jak go rozwiązać. Dzięki za każdą podpowiedź.

Artykuł nie tylko dla poczatkujących.

Nie od dzisiaj siedzę przy drupalu, a i tak jestem pod wrażeniem tego kursu. Profesjonalna robota. Gratulacje autorom. :)

Ostatnio bardzo popularny jest certyfikat energetyczny budynku. Znajdź dobrą firmę.